واحد فروش آریا ابزار دقیق پیشرو

تیم فروش شركت آريا ابزاردقيق با در اختيار داشتن مهندسين مجرب و آموزش دیده توسط كمپاني Endress Hauser با درک فرآیند صنایع مختلف از جمله نفت و گاز و پتروشیمی ، آب و فاضلاب ، سیمان و معدن ، صنایع شیمیایی و غذایی و دارویی ، خودروسازی و ... و با تکیه بر دانش فنی و استفاده از نرم افزارهای تخصصی کمپانی Endress Hauser قادر به ارائه خدمات مشاوره ای جهت انتخاب تجهیزات ابزار دقیق ، ارائه پیشنهادات فنی و مالی تولید مدارک و مستندات ، نظارت و بازبینی مدارک ، برگزاری جلسات فنی و بازدید از سایت ، مشتریان محترم را در مسیر تحقق یک خرید آگاهانه و رضایتمندانه هدایت می نمایند . مهندسین فروش حلقه واسط مشتری با شرکت بوده و اساس کار این تیم مشتری مداری و تعامل صادقانه با مشتری است

واحد بازرگانی

دانش بازرگانی و تجربه سالها همکاری با کمپانی های طراز اول جهانی و وجود دفاتر خارجی ،این شرکت را قادر به تامین پکیج تجهیزات بصورت ریالی ، ارزی ، گشایش اعتبار اسنادی، تحویل در گمرکات داخلی و یا در محل سایت مشتری و حتی در کشورهای خارجی نموده است.

مدیریت تامین تجهیزات پروژه های بین المللی

با توجه به انجام برخی از پروژه های بزرگ توسط کنسرسیوم متشکل از پیمانکاران خارجی و ایرانی ،‌ شرکت های نمایندگی به مثابه پل ارتباطی بین تامین کنندگان بین المللی ، پیمانکاران داخلی و خارجی و مصرف کنندگان نهایی عمل کرده و مزایای نسبی زیر را به همراه می آورند :

  • ارتباط مستقیم با تامین کنندگان و استفاده بی واسطه از مشاوره ، دانش فنی و مسئولیت کمپانی های تولید کننده
  • حفظ منافع شرکتهای ایرانی از طریق خرید مستقیم و بدون واسطه خرید خارجی
  • بهره جستن از خدمات پس از فروش ،‌رفع مشکلات ، ‌تامین کسری تجهیزات ناشی از تغییرات